Ulotka Zdrowia
Molekin D3 2000 j.m - Tabletki powlekane, 60 szt

Molekin D3 2000 j.m - Tabletki powlekane, 60 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Molekin D3 2000 j.m

Molekin D3 2000 j.m. to suplement diety, który pomoże uzupełnić braki witaminy D3 w organizmie. Witamina ta wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, poprawia wykorzystanie wapnia i fosforu i utrzymuje właściwy poziom wapnia we krwi. Ponadto sprawia, że mamy zdrowe kości i zęby, a wszystkie mięśnie funkcjonują we właściwy sposób. Bierze również udział w podziale komórek. Szczególnie poleca się przyjmowanie takiego środka od września do kwietnia, gdy promieni słonecznych w naszym kraju jest jak na lekarstwo. Wtedy właśnie pojawiają się największe braki witaminy D3 w organizmie.

Preparat powinny przyjmować osoby dorosłe, które wykazują zwiększone zapotrzebowanie na witaminę D3. Nie jest to produkt właściwy dla cukrzyków. Najlepszą dawką będzie jedna tabletka na dzień. Trzeba popić ją wodą i najlepiej przyjąć po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przyjęcie zbyt dużej ilości preparatu może wywołać efekty przeczyszczające.

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Molekin D3 2000 j.m. skład:

substancje wypełniające: izomalt i celuloza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina D3; otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik E171).

Wartość odżywcza 100 g 1 tabletka (320 mg)
Wartość energetyczna 947 kJ / 230 kcal 3 kJ / 0,7 kcal
Tłuszcz, w tym: kwasy tłuszczowe nasycone 1,3 g 1,3 g <0,01 g <0,01 g
Węglowodany, w tym: cukry 54 g 2,6 g 0,2 g <0,01 g
Białko 0 g 0 g
Sól <0,01 g <0,01 g
Witamina D3 15625 mcg 50 mcg (1000 %*)

* - % realizacji zalecanego dziennego spożycia


Opinie Molekin D3 2000 j.m

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."