Ulotka Zdrowia
Molekin B12 - Tabletki powlekane

Molekin B12 - Tabletki powlekane

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Molekin B12

Molekin B12 to suplement diety, dzięki któremu można uzupełnić braki witaminy B12 w organizmie. Witamina ta wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i usprawnia funkcje psychologiczne. Przyczynia się również do prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu odpornościowego. Pomaga także zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia oraz utrzymuje na odpowiednim poziomie metabolizm energetyczny.

Na dzień należy przyjąć 1-2 tabletki preparatu. Trzeba popić je wodą i najlepiej przyjąć po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przyjęcie zbyt dużej ilości preparatu może wywołać efekty przeczyszczające. Produkt jest przeznaczony tylko dla dorosłych.

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Molekin B12 skład:

substancje wypełniające: izomalt i celuloza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; witamina B12; otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik E171).

Wartość odżywcza 100 g produktu w 1 tabletce (320 mg)
Wartość energetyczna 900 kJ / 220 kcal 2,88 kJ / 0,7 kcal
Tłuszcz, w tym: kwasy tłuszczowe nasycone 0,8 g 0,8 g <0,01 g <0,01 g
Węglowodany, w tym: cukry poliole 50 g 0 g 50 g 0,16 g 0 g 0,16 g
Błonnik 47,5 g 0,152 g
Białko 0 g 0 g
Sól <0,01 g <0,01 g
Witamina B12 78125 mcg 250 mcg (10000%*)

*) - % realizacji dziennego zalecanego spożycia


Opinie Molekin B12

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."