Ulotka Zdrowia
Molekin B1 - Suplement diety thiaminum 35 mg

Molekin B1 - Suplement diety thiaminum 35 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Molekin B1

Molekin B1 to suplement diety, dzięki któremu możliwe będzie uzupełnienie braków witaminy B1 w organizmie. Wpływa ona na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i usprawnia funkcje psychologiczne. Wspiera również prawidłowe funkcjonowanie serca. Przyczynia się także do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

W ciągu dnia należy zażyć 3 tabletki preparatu. Za każdym razem należy popić je wodą. Najlepiej stosować środek po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przyjęcie zbyt dużej ilości preparatu może wywołać efekty przeczyszczające. Produkt jest przeznaczony tylko dla dorosłych.

Przeciwwskazania suplementu Molekin B1:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Opinie Molekin B1

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."