Ulotka Zdrowia
Młody jęczmień 500mg SUPERIOR - Singularis

Młody jęczmień 500mg SUPERIOR - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Młody jęczmień 500mg SUPERIOR

Młody jęczmień 500mg SUPERIOR to suplement diety, którego podstawą są młode sproszkowane pędy jęczmienia zamknięte w kapsułce. Dostarcza pełną gamę witamin, składników odżywczych, aminokwasów i pierwiastków śladowych. Przywraca równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Ma również wysoką zawartość beta karotenu, witamin C, E oraz witamin z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego oraz kwasu pantotenowego i choliny, pochodnej witaminy B. Proszek z młodego jęczmienia w swoim składzie zawiera wyjątkowo skuteczne antyoksydant, glikozylisowiteksynę która w swoim działaniu jest znacznie skuteczniejszy w walce z wolnymi rodnikami niż witamina E uznawana za wyjątkowo efektywną. Suplement mogą stosować zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci powyżej 12 roku życia.

Młody jęczmień wspomaga proces odchudzania, oczyszcza organizm z toksyn i stanowi źródło błonnika pokarmowego. Wykazuje także działanie przeciwzapalne i przeciwwirusowe. Stanowi także bogate źródło chlorofilu, węglowodanów, minerałów i mikroelementów.

Młody jęczmień 500mg SUPERIOR - wskazania i przeciwskazania 

Preparat wskazany jest podczas występowania niedoborów witamin i mikroelementów. Pomaga oczyścić organizm, który został osłabiony. Zalecany jest, gdy chce się nieco zredukować masę ciała. Wspomaga także walkę z anemią. Przeznaczony jest dla osób z podwyższonym cholesterolem, a także dla takich, które cierpią z powodu chorób układu krążenia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Młody jęczmień 500mg SUPERIOR

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."