Ulotka Zdrowia
Mleko kokosowe 400 ml - Real Thai

Mleko kokosowe 400 ml - Real Thai

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Real Thai
  • Pojemność: 400 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mleko kokosowe 400 ml

Mleko kokosowe ma coraz większe zastosowanie w diecie osób dbających o zdrowie. To element potraw kuchni orientalnej, a krajach Azji jest odżywczym napojem. W Polsce mleko kokosowe stało się znane za sprawą popularności diet ketogenicznych i niskowęglowodanowych (jest składnikiem wielu przepisów kulinarnych i bazą do koktajli).

Mleko kokosowe Real Thai - skład

Kokosowe mleko marki Real Thai zostało wyprodukowane z najświeższych i najlepszych kokosów. Posiada doskonały skład: nie znajdziemy w nim zagęszczaczy, konserwantów, barwników. Ma najwyższą zawartość kokosa wśród produktów występujących na rynku - to aż 85% ekstraktu! Jedynym dodatkiem w składzie produktu jest woda.

Mleko kokosowe Real Thai - zastosowanie

Możliwości wykorzystania mleka kokosowego w kuchni są ogromne. Może to być dodatek do koktajli białkowo-tłuszczowych i kawy. Jest dobrym zagęszczaczem zup. Z jego użyciem przygotujemy potrawy kuchni orientalnej. Wykorzystać je można również na słodko, jako element deserów (dietetyczne lody, pudding z chia). Na bazie mleka przyrządzimy także słodki sosów do gofrów czy omletów.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Mleko kokosowe 400 ml

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."