Ulotka Zdrowia
Miralash - Odżywka do rzęs

Miralash - Odżywka do rzęs

Ocena na podstawie 4 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Miralash

Długie i gęste rzęsy czynią spojrzenie głębokim i zalotnym. Odżywka Miralash pozwoli uzyskać takie rzęsy nawet osobom, u których są one mocno osłabione. Kobiety zniechęcone do stosowania tego typu produktów przez ich niewystarczającą słabość tutaj zmienią zdanie, skuteczność odżywki Miralash jest dostrzegalna dużo bardziej, niż w przypadku podobnych produktów.

Działanie Miralash uznane przez specjalistów

Odżywka do rzęs Miralash została skomponowana fachowców w swojej dziedzinie, a jej receptura oraz efekty, które daje, i zapewnione bezpieczeństwo zyskują uznanie przez kosmetologów z całego świata. Formuła produktu zapewnia efekty, o które chodzi każdej kobiecie mającej zastrzeżenia do wcześniejszego ich wyglądu. Najwięcej kobiet zwróciło uwagę na wydłużenie się rzęs dzięki stosowaniu odżywki, dostrzegają one także wzmocnienie się rzęs oraz większą ich gęstość. Rzęsy dłuższe i gęstsze wydają się ciemniejsze, co doskonale podkreśla oprawę oka. Co ważne, Miralash nie naraża na nieprzyjemne dolegliwości, reakcje alergiczne czy podrażnienia, dzięki czemu mogą go stosować także osoby z wrażliwymi oczami.

Droga do perfekcyjnych rzęs

Wydłużenie rzęs, wzrost ich gęstości i grubości przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i niepodrażnianiu oczu czynią Miralash produktem znacznie wyróżniających się spośród rywali. Idealny efekt wymaga jednak systematyczności i codziennego nakładania odżywki. Służy do tego specjalny aplikator, którym nakłada się odżywkę na dokładnie oczyszczone i wysuszone rzęsy, czyli już po usunięciu makijażu, nakładając go na nasadę rzęs.

Chociaż opakowanie wydaje się niewielkie, ma bowiem jedynie trzy mililitry, to jednak wystarczy nawet na pięć miesięcy ciągłego używania. Rzęsy nie wymagają bowiem użycia takiej ilości odżywki, jaką przeznacza się choćby na włosy, a załączony aplikator pozwala na dokładne ich rozprowadzenie na rzęsach.

Unikalna receptura i gwarancja sukcesu z Miralash

Wyjątkowe działanie produktu zawdzięcza się odpowiednio skomponowanej recepturze, użyciu właściwych składników we właściwych proporcjach. Odżywka zawiera jedynie wyselekcjonowane składniki, skuteczne oraz bezpieczne, mające działanie wzmacniające rzęsy oraz aktywizujące je do intensywniejszego wzrostu.

Każdy z użytych składników został dokładnie przebadany przez dermatologów i alergologów, aby całkowicie wykluczyć ryzyko pojawienia się jakichkolwiek efektów ubocznych. W składzie produktu znalazły się także składniki służące zapewnieniu jeszcze większego bezpieczeństwa, w tym wyciąg z pokrzywy oraz żeń-szenia, dzięki którym skóra wokół oczu jest jeszcze lepiej zabezpieczona.

Potwierdzają to także przeprowadzone badania wykazujące, że stosowanie produktu spotyka się ze stuprocentową akceptowalnością przez skórę, nie wywołuje uczuleń, a przy tym efektywność jest zaskakująco wysoka. Choć korzystają z niego głównie kobiety, równie dobrze mogą sięgać po niego mężczyźni. Nie ma też przeciwskazań do stosowania go przez osoby posiadające sztuczne rzęsy czy z makijażem permanentnym – odżywka nie stanowi dla nich zagrożenia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Miralash
Dominijka
Ocena produktu

Jak wypada na produkt na tle innych podobnych produktów z tej serii ?


Waiu1
Ocena produktu

Zamówiłem dla swojej kobiety pod choinkę ponieważ bardzo chciała i zobaczymy jaki będzie efekt


Alisza-Roks
Ocena produktu

Miralash TO BARDZO DOBRA ODŻYWKA DO RZĘS. ODPOWIADA MI NAJBARDZIEJ CENA TEGO PRODUKTU. INNE BARDZIEJ POPULARNE MARKOWE PRODUKTY. TO PRZY TEJ SĄ NIC NIE WARTE !


Iga
Ocena produktu

Stosuję regularnie 3 tydzień kupiłam tutaj na stronie i jestem bardzo zadowolona. Widać znaczną poprawę ze stosowania Miralash


Róża
Ocena produktu

Bardzo dobre wrażenie zrobila ta odżywka na nnie. Po 2-3 tygodniach długie równo podkręcone rzęsy. Zaczęłam stosować odżywkę z polecenia espedientki w sklepie. U moich koleżanek efekt był już po 2 tyg.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."