Ulotka Zdrowia
Miovarian - Suplement przeznaczony dla kobiet

Miovarian - Suplement przeznaczony dla kobiet

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 30/60 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Miovarian

Miovarian to preparat, dzięki któremu utrzymasz metabolizm energetyczny na odpowiednim poziomie. Do organizmu zostaje dostarczonych wiele witamin, minerałów oraz kwas foliowy. Lek dostępny jest w formie saszetek, które należy rozpuścić w 200 ml letniej wody i wszystko razem wymieszać. Przygotowany napój należy wypić zaraz po sporządzeniu. W ciągu dnia można przyjąć od jednej do dwóch saszetek.

Składniki< myo-inozytol; witamina B12 (cyjanokobalamina); foliany (sól glukozaminowa kwasu (6S)- 5-metylotetrahydrofoliowego).

Wartość odżywcza: 1 saszetka RWS*
Myo-inozytol 2000 mg --
Kwas foliowy 200 μg 100%
Witamina B12 2,5 μg 100%

* RWS - referencyjne wartości spożycia

Masa netto
120 g


Opinie Miovarian

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."