Ulotka Zdrowia
Mięta - Zioła do zaparzania, 2 g DOZ

Mięta - Zioła do zaparzania, 2 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 saszetek
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mięta

Mięta, zioła do zaparzania, 2 g, 30 saszetek to suplement diety w torebkach zawierających wysuszone i rozdrobnione liście mięty pieprzowej.

Mięta, zioła do zaparzania, 2 g DOZ

Pijąc preparat dwa razy dziennie po jednej filiżance, można wyregulować procesy trawienne i odprężyć cały organizm. Torebkę należy wrzucić do wrzącej wody i parzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Preparat nie jest przeznaczony dla osób, które wykazują uczulenie na liście mięty. Torebki, w których suplement się znajduje, w całości są biodegradowalne. Nie należy przekraczać dziennej porcji leku.

Skład Mięta, zioła do zaparzania, 2 g

1 torebka zawiera:
Każda torebka zawiera 2 g wysuszonych i rozdrobnionych liści mięty pieprzowej (Mentha piperita).

Wartość odżywcza w 100 ml naparu herbatki napar z 2 torebek po 1,3 g
Wartość energetyczna 3 kJ/1 kcal 12 kJ/4 kcal
Białko < 0,5 g < 0,5 g

Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), węglowodanów (w tym cukrów) i soli.

Masa netto
60 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Mięta

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."