Ulotka Zdrowia
MGB6 - Suplement uzupełniający dietę w magnez

MGB6 - Suplement uzupełniający dietę w magnez

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu MGB6

MGB6 to suplement diety pomagający uzupełnić codzienną dietę w magnez. Stosując ten preparat można utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny. Środek wspiera również prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, funkcje psychologiczne oraz równowagę elektrolitową na odpowiednim poziomie. Można poprawić dzięki niemu funkcjonowanie mięśni, a także zmniejszyć zmęczenie.

Magnez MGB6 stosowanie:

Preparat dostępny jest w postaci tabletek, który osoby dorosłe powinny przyjmować w ilości jednej na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.


Opinie MGB6

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."