Ulotka Zdrowia
Merz spezial dragees - Regeneracja skóry

Merz spezial dragees - Regeneracja skóry

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Merz
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Merz spezial dragees

Merz spezial dragees to suplement diety, który poprawi kondycję Twojej skóry, włosów i paznokci. Dzięki starannie dobranej kompozycji składników, można dostarczyć do organizmu odpowiednią dawkę witamin, minerałów i aminokwasów.

Dzięki preparatowi Merz spezial dragees uzyskasz:

  • promienny i zdrowy wygląd skóry – pomoże w tym biotyna, niacyna, witamina B2 oraz cynk. Wszystkie one odżywią skórę i pomogą zachować jej zdrowy wygląd. Dodatkowo do skóry zostanie dostarczona witamina C, które przyczyni się do zwiększenia produkcji kolagenu. Skóra potrzebuje go, aby zachować jędrność i zminimalizować wystąpienie zmarszczek,
  • gęste i lśniące włosy – wpłynie na to biotyna i cynk, które zachowają w zdrowiu włosy i poprawią kondycję ich cebulek,
  • piękne i mocne paznokcie – cynk i żelazo wzmocnią Twoje paznokcie.

Preparat mogą stosować osoby dorosłe oraz młodzież. Jedną drażetkę preparatu należy zażywać dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. W składzie produktu znajduje się laktoza, czyli cukier z mleka. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Opinie Merz spezial dragees

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."