Ulotka Zdrowia
MenMag - Magnez dla mężczyzn

MenMag - Magnez dla mężczyzn

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu MenMag

MenMag to suplement diety dostarczający do organizmu mężczyzny odpowiednią dawkę magnezu. Preparat wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

Jego głównymi składnikami, oprócz magnezu są:

  • Witamina B6 – utrzymuje prawidłowy metabolizm białka i glikogenu.
  • Cynk – utrzymuje prawidłowy poziom testosteronu we krwi.
  • Wyciąg z korzeni maca – pomaga zachować naturalną aktywność seksualną i energię.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek. Osoby dorosłe mogą przyjąć jedną tabletkę na dzień. Należy łykać tabletki podczas posiłku lub tuż po nim, popijając je wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

MenMag Składniki:

Mleczan magnezu, celuloza (substancja wypełniająca), glukonian cynku, wyciąg z korzenia maca, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana (substancja wypełniająca), skrobia ryżowa, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), chlorowodorek pirydoksyny.

Składniki 1 tabletka
Magnez 60 mg (16%)*
Witamina B6 1,4 mg (100%)*
Cynk 10 mg (100%)*
Wyciąg z korzenia maca 50 mg

*% Zalecanego Dziennego Spożycia.


Opinie MenMag

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."