Ulotka Zdrowia
Memoria Na pamięć i koncentrację - Singularis

Memoria Na pamięć i koncentrację - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Memoria Na pamięć i koncentrację

Memoria to suplement diety wspomagający pamięć. Jest to bezpieczny i skuteczny preparat, który pomaga utrzymać prawidłowe krążenie krwi w mózgu, sprawność umysłową, a także pamięć i koncentrację. Preparat przeznaczony jest zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci powyżej 12 roku życia.

Głównymi składnikami preparatu Memoria są:

  • Bacopin Bacopa monnieri (Bakopa drobnolistna) – wspomaga pamięć i funkcje poznawcze, ułatwia utrzymanie koncentracji, łagodzi skutki stresu i wspomaga sprawność umysłową,
  • Ginkgo biloba (Miłorząb dwuklapowy) – utrzymuje na odpowiednim poziomie funkcje poznawcze, wspomaga równowagę psychiczną oraz utrzymuje pamięć w odpowiedniej kondycji,
  • Bioperine Piper nigrum (Pieprz czarny) – ożywia układ nerwowy i zwiększa skuteczność pozostałych składników roślinnych.

Suplement diety polecany jest w sytuacji wystąpienia problemów z pamięcią i osłabienia sprawności umysłowej wynikającej z postępującego wieku. Powinno się go stosować w przypadku występowania zaburzeń krążenia mózgowego, zaburzeń ukrwienia kończyn, a także w przypadku niewydolności naczyń obwodowych. Polecany jest także w sytuacjach stresowych.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Memoria Na pamięć i koncentrację

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."