Ulotka Zdrowia
Meloxicam Adamed - Lek przeciwzapalny i przeciwbólowy

Meloxicam Adamed - Lek przeciwzapalny i przeciwbólowy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Meloxicam Adamed

Meloxicam Adamed to lek przeciwzapalny i przeciwbólowy dostępny w formie tabletek, który należy pomaga w bólach kości, stawów i mięśni w przebiegu reumatoidalnego zapalenia stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów. Może być również stosowany w krótkotrwałym objawowym leczeniu zaostrzeń chorób reumatoidalnych, takich jak: reumatoidalne zapalenie stawów, młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Ważne jest, aby nie decydować się na stosowanie preparatu, jeżeli występuje u pacjenta alergia na którykolwiek z jego składników. Lek nie powinien być również stosowany u pacjentów z objawami astmy, polipami nosa, obrzękiem naczynioruchowym lub pokrzywką stwierdzanymi w następstwie podawania aspiryny lub innych leków z grupy NLPZ. Nie powinny go także przyjmować kobiety w trzecim trymestrze ciąży oraz w trakcie laktacji. Przeciwskazaniami jest również m.in. ciężka niewydolność nerek, wątroby oraz serca.


Opinie Meloxicam Adamed

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."