Ulotka Zdrowia
Meliski Vita- Pastylki uspokajające

Meliski Vita- Pastylki uspokajające

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 18 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Meliski Vita

Meliski pastylki to suplement diety stworzony na bazie naturalnych składników. Preparat wykazuje łagodne działanie uspokajające, ułatwia zasypianie i zmniejsza nadmierną nerwowość.

Dzięki zawartości magnezu, preparat wspiera również funkcjonowanie układu nerwowego oraz funkcje psychologiczne. Można dzięki niemu zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Preparat dostępny jest w postaci pastylek do ssania.


Opinie Meliski Vita

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."