Ulotka Zdrowia
Melisa - Zioła do zaparzania, 2 g DOZ

Melisa - Zioła do zaparzania, 2 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 saszetek
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Melisa

Zielnik Doz Melisa, zioła do zaparzania 2 g 30 saszetek, to produkt oferowany w postaci przeznaczonej do zaparzania. Dla wygody liście melisy zostały umieszczone w pojedynczych torebkach.

Melisa, zioła do zaparzania DOZ

Jedna torebka mieści w sobie dwa gramy liści, dobrze rozdrobnionych i wysuszonych. Zaleca się spożywać dwie filiżanki naparu dziennie, każdą przyrządzoną z jednej torebki. Zapewnia to naturalne uspokojenie. Napar przyrządzony z jednej torebki ma w sobie jedynie 4 kcal, a przy tym bardzo niską, wręcz śladową zawartość węglowodanów, soli i tłuszczu.

Aby przygotować gotowy do wypicia, pełnowartościowy napar, należy zalać torebkę z rozdrobnionym ziołem melisy dwustoma mililitrami świeżo zagotowanej wody. Następnie należy przykryć kubek czy filiżankę z napojem i odczekać kilka minut. Nie ma przeciwskazań do stosowania produktu, unikać go powinny jedynie osoby nadwrażliwe na liście melisy.

Składniki Melisa, zioła do zaparzania DOZ

1 torebka zawiera:
Każda torebka zawiera 2 g wysuszonych i rozdrobnionych liści melisy (Melissa officinalis).

Wartość odżywcza w 100 ml naparu herbatki napar z 2 torebek po 2 g
Wartość energetyczna 2 kJ/1 kcal 8 kJ/4 kcal
Białko < 0,5 g < 0,5 g
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Melisa

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."