Ulotka Zdrowia
Mega Cissus - Ketosterone Myprotein

Mega Cissus - Ketosterone Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mega Cissus

Mega Cissus to preparat oparty na roślinie cissus quadrangularis, która wpływa na wzmocnienie kości i ścięgien. A wszystko dzięki ketosteronowi, który jest substancją aktywną znajdującą się w tej roślinie. W tym preparacie jest go aż 50%, co pozwala twierdzić, że jest to jedna z najmocniejszych substancji działających na rynku.

W tradycji indiańskiej, roślina ta wykorzystywana była do przyspieszania procesu gojenia kości. Obecnie uznano, że ta niesamowita mieszanka witamin i minerałów pozytywnie wpływa na zdrowie tkanki łącznej. Preparat ten przyczynia się także do szybszej regeneracji ścięgien poprzez uaktywnianie fibroblastów i chondroblastów oraz dostarczanie składników odżywczych do uszkodzonej tkanki.

Suplement polecany jest przede wszystkim osobom, które na co dzień podejmują dużą aktywność fizyczną i regularnie ćwiczą.

Mega Cissus - Ketosterone Myprotein - dawkowanie 

Najlepsze efektu uzyskasz przyjmując dwie kapsułki na dzień: jedną przed śniadaniem i jedną przed snem. Aby uzyskać odpowiednie właściwości antykataboliczne, możesz zdecydować się na przyjmować dwóch kapsułek przed snem.

Zawartość w porcji (1 kapsułka):
Cissus quadrangularis (50% ketosteron): 400mg

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Mega Cissus
Dominik
Ocena produktu

Mega Cissus stosowałem na sobie regularnie podczas gdy złamałem nadgarstek. Lekarz prowadzący a później gość z rehabilitacji byli bardzo zaskoczeni że tak szybko się zregenerowałem i kość zrosła ! Dzięki za ten produkt !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."