Ulotka Zdrowia
Mediblanc Whitening Aloe Vera - Regenerująca pasta do zębów

Mediblanc Whitening Aloe Vera - Regenerująca pasta do zębów

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Mediblanc
  • Pojemność: 100 ml
  • Postać: pasta
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mediblanc Whitening Aloe Vera

Mediblanc Whitening Aloe Vera to pasta do zębów, która łączy w sobie unikalne składniki, dzięki którym możliwe jest perfekcyjne wyczyszczenie i wybielenie zębów. Pasta niszczy bakterie próchnicy, regeneruje dziąsła i wykazuje działanie antybakteryjne. Wzmacnia szkliwo i pozwala uzyskać świeży oddech, który otrzymuje się przez dłuższy czas. Pasta jest bezpieczna dla dziąseł.

Głównymi składnikami pasty Mediblanc Whitening Aloe Vera są:

  • Krzemionka mikronizowana – nie ma ostrych krawędzi, a jej wielkość wynosi zaledwie 10 mikronów. W związku z tym, podczas wybielania nie dochodzi do ścierania zębów, a cały proces jest bezpieczny dla szkliwa. Zęby stają się bielsze.
  • Mikronizowany fosforan wapnia – zwiększa efektywność mineralizacji. Chroni i wzmacnia szkliwo.
  • Słodziki naturalne, mentol i mięta pieprzowa – uwalniają się stopniowo zachowując świeży oddech na długi czas.

Pasta działa w tak skuteczny sposób, ponieważ posiada trójfazowe działanie:

  1. Zwilżanie – mycie zębów zajmuje nam zazwyczaj kilka minut. Jest istotne, aby jak najszybciej doszło do zwilżenia powierzchni zębów i doprowadzenia do powstania piany, a także równomiernego rozprowadzenia się składników aktywnych. W składzie pasty znajdują się substancje pieniące, które wykazują szybkie właściwości zwilżające.
  2. Skuteczność substancji aktywnych i pielęgnacja – biel zębów udaje się uzyskać dzięki odpowiedniemu działaniu krzemionki mikronizowanej. Nie ma ona ostrych krawędzi, a jej wielkość wynosi zaledwie 10 mikronów. W związku z tym, podczas wybielania nie dochodzi do ścierania zębów, a cały proces jest bezpieczny dla szkliwa. Zęby stają się bielsze, a jednocześnie nie dochodzi do ich uszkodzenia. Krzemionka pomaga także usunąć wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni zębów. W składzie pasty znajduje się również mikronizowany fosforan wapnia, który zwiększa efektywność mineralizacji, a także chroni i wzmacnia szkliwo.
  3. Efekt świeżości w ustach – efekt świeżości zostaje utrzymany na długo po szczotkowaniu zębów. W składzie pasty znajdują się enkapsulaty, które zawierają naturalne słodziki, mentol oraz miętę pieprzową. Wszystkie one stopniowo uwalniane są podczas mycia zębów. Uczucie świeżości można w ten sposób zachować na długo.
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Mediblanc Whitening Aloe Vera

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."