Ulotka Zdrowia
Mediblanc Whitening - Pasta do zębów o działaniu wybielającym

Mediblanc Whitening - Pasta do zębów o działaniu wybielającym

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Mediblanc
  • Pojemność: 100 ml
  • Postać: pasta
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mediblanc Whitening

Mediblanc Whitening to pasta do zębów o działaniu wybielającym. Pomaga usunąć z nich wszelkie zanieczyszczenia, a także zapewnia długotrwały świeży oddech. Łączy w sobie unikalne procesy i naturalne składniki, których nie ma żadnych innych pastach. Pozwala uzyskać uczucie perfekcyjnie wyczyszczonych zębów. Pasa jest także bardzo bezpieczna dla dziąseł. Mediblanc pozwala wzmocnić szkliwo i czyści nawet te najtrudniej dostępne miejsca.

Głównymi składnikami pasty do zębów Mediblanc Whitening są:

  1. Krzemionka mikronizowana – nie ma ostrych krawędzi, a jej wielkość wynosi zaledwie 10 mikronów. W związku z tym, podczas wybielania nie dochodzi do ścierania zębów, a cały proces jest bezpieczny dla szkliwa. Zęby stają się bielsze.
  2. Mikronizowany fosforan wapnia – zwiększa efektywność mineralizacji. Chroni i wzmacnia szkliwo.
  3. Słodziki naturalne, mentol i mięta pieprzowa – uwalniają się stopniowo zachowując świeży oddech na długi czas.

Pasta działa w tak skuteczny sposób, ponieważ posiada trójfazowe działanie:

  1. Zwilżanie – w związku z tym, że mycie zębów zajmuje nam zazwyczaj kilka minut, to istotne jest, aby jak najszybciej doszło do zwilżenia powierzchni zębów i doprowadzenia do powstania piany, a także równomiernego rozprowadzenia się składników aktywnych. W składzie pasty znajdują się substancje pieniące, które wykazują szybkie właściwości zwilżające. Substancje aktywne rozrastają się i docierają do trudno dostępnych miejsc.
  2. Skuteczność substancji aktywnych i pielęgnacja – w składzie preparatu znajduje się mikronizowana krzemionki dentystycznej, które nie mają ostrych krawędzi, a ich wielkość wynosi zaledwie 10 mikronów. W związku z tym, podczas wybielania nie dochodzi do ścierania zębów, a cały proces jest bezpieczny dla szkliwa. Zęby stają się bielsze. By zwiększyć ochronę i wzmocnić szkliwo, do pasty został dodany fosforan wapnia w mikronizowanej postaci, który zwiększa efektywność akumulowania się składników mineralnych w zębach, czyli przyspiesza proces mineralizacji. W przypadku zwykłych past proces ten trwa nawet 5 minut.
  3. Efekt świeżości w ustach – efekt świeżości zostaje utrzymany na długo po szczotkowaniu zębów. W składzie pasty znajdują się enkapsulaty, które zawierają naturalne słodziki, mentol oraz miętę pieprzową. Wszystkie one stopniowo uwalniane są podczas mycia zębów. Uczucie świeżości można w ten sposób zachować na długo.
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Mediblanc Whitening

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."