Ulotka Zdrowia
Maxon Active - Tabletki na zaburzoną erekcję

Maxon Active - Tabletki na zaburzoną erekcję

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 2 sztuki
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Maxon Active

Maxon Active to preparat polecany dorosłym mężczyznom, u których występują problemy z erekcją. Pomaga przywrócić sprawność płciową. Należy jednak pamiętać, że preparat nie działa w samoistny sposób. Aby zobaczyć pozytywne skutki jego działania, potrzebna jest stymulacja seksualna.

Aby uzyskać odpowiednie efekty ze stosowania preparatu, należy przyjąć tabletkę na godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Tabletkę należy połknąć w całości i popić dużą ilością wody. Czas, w którym lek zacznie działać jest uzależniony od indywidualnych uwarunkowań mężczyzny. Jednak zazwyczaj działa po upływie pół godziny do godziny. Czas jego działania może zostać opóźniony, jeżeli Maxon Active zostanie przyjęty po obfitym posiłku.

Skutkiem ubocznym działania preparatu mogą być zawroty głowy i zaburzenia widzenia. Przed prowadzeniem samochodu, pacjent powinien sprawdzić, jak lek na niego działa. Preparat nie powinien być stosowany przez osoby, które nie ukończyły 18 roku życia.

Przeciwwskazaniami do stosowania preparatu są m.in.
Nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników
Stosowanie niektórych leków np. uwalniających tlenek azotu
Utrata widzenia w jednym oku
Przebyty zawal serca lub udar

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Maxon Active
Wiercik
Ocena produktu

Miałem problem z utrzymaniem erekcji ze względu na wcześniejsze problemy ze zdrowiem i duże przemęczenie. szukałem czegoś co pomoży mi przywrócić do sypialni stan sprzed kilku miesięcy, jak bez problemu żona była zadowolona. Maxon jest na prawdę spoko, stosunek jest dłuższy, nie ma problemu z przedwczesnym wytryskiem, nie zauważyłem efektów ubocznych. Teraz tylko romantyczna kolacja lub jakaś kąpiel z żoną i można czerpać przyjemności.


Daniel
Ocena produktu

składnik taki jak w viagrze, a maxon jest bez recepty więc to na duży plus, różnica w cenie też jest duża i na plus. nie wiem jak rożnice w działaniu, bo słynnej viagry nie brałem ale maxon active spełnia swoje zadanie ok,jak dla mnie dobra rzecz


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."