Ulotka Zdrowia
Maxiluten - Wysoka dawka luteiny

Maxiluten - Wysoka dawka luteiny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Maxiluten

Maxiluten to suplement diety zawierający dużą ilość luteiny, bo aż 24 mg. Jest również źródłem wielu witamin i minerałów, w tym witaminy A, cynku i beta-karotenu. Przyjmowanie tego środka pozytywnie wpłynie na zdrowie oczu, utrzyma prawidłową ostrość widzenia, a także ochroni siatkówkę i soczewki oka. Preparat zalecany jest przede wszystkim osobom powyżej 50 roku życia, osobom odczuwającym dyskomfort w obrębie widzenia ze względu na wiek oraz tym, którzy narażają oczy na osłabienie widzenia.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek. Osoby dorosłe mogą przyjąć jedną tabletkę na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przeciwwskazaniem do ich stosowania jest uczulenie na którykolwiek ze składników znajdujących się w ich składzie. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed podjęciem decyzji o stosowaniu preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Maxiluten Składniki:

Celuloza (substancja wypełniająca), luteina, beta-karoten, hydroksypropyłometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z kwiatów róży stulistnej, wyciąg z kwiatów aksamitki wzniesionej, kwas L-askorbinowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), tlenek cynku, dwutlenek tytanu (barwnik), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), talk (substancja glazurująca), kwasy tłuszczowe (substancja glazurująca), indygotyna (barwnik), czerń brylantowa (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

Składniki 1 tabletka
Wyciąg z kwiatów róży stulistej 40 mg
Luteina 24 mg
Wyciąg z kwiatów aksamitki wzniesionej standaryzowany na zeaksantynę 24 mg ( w tym 1,2 mg zeaksantyny)
Beta - karoten 7 mg **
Cynk 5 mg (50 %)*
Witamina C 20 mg (25 %)*

*% zalecanego dziennego spożycia

** odpowiada 1160 mcg ekwiwalentu retinolu, co stanowi 45 % Zalecanego Dziennego Spożycia dla witaminy A.


Opinie Maxiluten

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."