Ulotka Zdrowia
Maxi3Vena - Wsparcie prawidłowej pracy układu żylnego

Maxi3Vena - Wsparcie prawidłowej pracy układu żylnego

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Maxi3Vena

Maxi3Vena to produkt pozwalający zwalczać ciężkość i zmęczenie nóg. Powinny go przyjmować kobiety ze skłonnościami do cellulitu, obrzęków i osoby z cerą naczynkową, które prowadzą siedzący lub stojący tryb życia. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę leku dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Preparatu nie należy przyjmować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie powinny go stosować kobiety podczas karmienia piersią i w trakcie ciąży. Jeżeli tylko pojawią się nudności, wymioty i zawroty głowy należy natychmiast zgłosić się do lekarza. Osoby z niskim ciśnieniem tętniczym krwi oraz ze skłonnością do krwawień powinny zachować ostrożność przy przyjmowaniu preparatu.

Składniki 1 kapsułka
Ekstrakt z ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus L.) 150 mg
Hesperydyna 150 mg
Witamina C (kwas L-askorbinowy) 100 mg (125% ZDS*)

*ZDS - zalecane dzienne spożycie


Opinie Maxi3Vena

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."