Ulotka Zdrowia
Maxi3Vena Plus - Wspomagające funkcjonowanie układu żylnego

Maxi3Vena Plus - Wspomagające funkcjonowanie układu żylnego

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Maxi3Vena Plus

Maxi3Vena Plus to preparat, który wspomoże prawidłowe działanie układu żylnego. Produkt jest polecany wszystkim tym osobom, które odczuwają ciężkość nóg i ich zmęczenie. Powinny go przyjmować osoby prowadzące siedzący tryb życia, palące papierosy lub mające nadwagę. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną kapsułkę dziennie.

Dzięki temu, że w składzie preparatu znajduje się ekstrakt z ruszczyka, poprawie ulegnie funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz żył. Kwas askorbinowy poprawi i zwiększy produkcję kolagenu, a ekstrakt z wakroty azjatyckiej wesprze funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Preparat nie powinien być stosowany przez osoby, które mają uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie powinny go również przyjmować osoby za zaburzeniami czynności wątroby, kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Jeżeli wystąpią nudności, wymioty lub krwawienie z odbytu należy zgłosić się do lekarza. Osoby z niskim ciśnieniem tętniczym krwi oraz ze skłonnością do krwawień powinny zachować ostrożność przy przyjmowaniu preparatu. Ważne jest również, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki leku.


Opinie Maxi3Vena Plus

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."