Ulotka Zdrowia
Max Carb - Źródło szybko wchłanialnej energii

Max Carb - Źródło szybko wchłanialnej energii

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 3000g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Max Carb

Max Carb stanowi źródło oligo- i polisacharydów, które są wzbogacone o niezbędne do zachowania wysokiej wydolności organizmu pierwiastki elektrolitowe. Pozwala uzupełnić traconą podczas ćwiczeń energię i zapobiega odwodnieniu. Ponadto przyspiesza regeneracje organizmu.

Max Carb - przeznaczenie dla sportowców 

Polecany jest przede wszystkim sportowcom dyscyplin wytrzymałościowych i siłowych ze względu na to, że preparat przyczynia się do wzrostu siły i wytrzymałości podczas długich ćwiczeń.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Max Carb

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."