Ulotka Zdrowia
Masło z orzechów nerkowca - BIO Terrasana

Masło z orzechów nerkowca - BIO Terrasana

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Terrasana
  • Pojemność: 250g / 500 g
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Masło z orzechów nerkowca

Masło z orzechów nerkowca - BIO Terrasana, jak każde inne masło orzechowe przepełnione jest wprost zbawiennymi dla naszego organizmu składnikami odżywczymi. Kwasy tłuszczowe nienasycone, których bogatym źródłem jest owo masło, mają olbrzymi wpływ na pracę naszego serca i potrafią zdecydowanie poprawić jego pracę jak również sprawić, że zmniejszy się o połowę ryzyko zachorowania na zawał serca.

Jako, że opisane teraz przeze mnie masło z orzechów nerkowca jest produktem BIO to mamy absolutną pewność, że w jego słoiku znajduje się jedynie 100% orzechów nerkowca, nie ma tam natomiast śladu po chemii, konserwantach czy też jakichkolwiek słodzikach.

Masło z orzechów nerkowca - BIO Terrasana 250g lub 500g

Do wyboru mamy masło o wadze 250g oraz 500g. Polecamy wzbogacić swoją dietę o masło orzechowe, zwłaszcza, że naukowcy z Harvardu dowiedli, że jest ono bardzo pomocne przy zrzucaniu przez nas zbędnych kilogramów.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Masło z orzechów nerkowca

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."