Ulotka Zdrowia
Masło z orzechów laskowych - BIO 250g Terrasana

Masło z orzechów laskowych - BIO 250g Terrasana

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Terrasana
  • Pojemność: 250g
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Masło z orzechów laskowych

Masło z orzechów laskowych - BIO 250g Terrasana to produkt o absolutnie wyjątkowych i doskonałych dla naszego zdrowia składnikach, żeby wymienić tylko, że jest źródłem dobroczynnych dla nas: białka, błonnika i kwasu foliowego.

Masło z orzechów laskowych - BIO 250g Terrasana źródło ważnych dla prawidłowej pracy serca nienasyconych kwasów tłuszczowych

Składniki te chronią nas na przykład przed niektórymi nowotworami czy też przed problemami z jelitem grubym. Co jeszcze lepsze, opisane teraz masło nie zawiera żadnych dodatkowych składników, nie ma cukru, tłuszczy ani niczego, co mogłoby pogorszyć jego znakomite przecież wartości odżywcze. W opakowaniu znajdziemy jedynie 100% orzechów laskowych, co gwarantuje świetną jakość produktu.

Jeżeli zależy nam na młodym wyglądzie to masło orzechowe jest perfekcyjnym wyborem, jako, że orzechy laskowe zawierają w sobie wielkie pokłady witaminy E, która zwana jest też witaminą młodości i redukuje zmarszczki jak również zwalnia procesy starzenia. Ponadto orzechy laskowe zawierają też sporo fosforu, który według badań ma bardzo korzystny wpływ na pracę naszego mózgu, więc jeśli wykonujemy pracę umysłową, powinniśmy kupić Masło z orzechów laskowych - BIO 250g Terrasana.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Masło z orzechów laskowych

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."