Ulotka Zdrowia
Masło orzechowe - BIO Terrasana

Masło orzechowe - BIO Terrasana

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Terrasana
  • Pojemność: 250g / 500g
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Masło orzechowe

Migdały posiadają szereg korzystnych dla naszego zdrowia składników, w tym wiele witamin, między innymi witaminę E która jest znana z tego, że ma doskonały wpływ na naszą skórę. Spożywanie dużej ilości tej witaminy powoduję, że procesy starzenia są hamowane co jest oczywiście bardzo korzystnym dla nas obrotem spraw, dlatego warto spożywać migdały choćby w postaci masła migdałowego.

MASŁO MIGDAŁOWE BIO (TERRASANA) posiada, oprócz wspomnianej już powyżej witaminy E, witaminy z grupy B które mają wpływ na naszą koncentrację oraz pamięć, żelazo i cynk dobroczynne dla anemików jak również magnez który powoduje redukcje stresu jaki odczuwa nasz organizm.

Masło orzechowe - BIO Terrasana - Wady i zalety

Jedną z niewielu wad tego typu masła jest fakt, że migdały są dość wysoko kaloryczne, korzystając jednak z niego w rozsądnych ilościach będziemy robili bardzo mądrze w kontekście naszego zdrowia, a w dodatku zyskamy bardzo smakowity dodatek do w zasadzie każdego z naszych codziennych posiłków.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Masło orzechowe

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."