Ulotka Zdrowia
Masło migdałowe - BIO Terrasana

Masło migdałowe - BIO Terrasana

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Terrasana
  • Pojemność: 250g / 500g
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Masło migdałowe

Masło migdałowe Terrasana jest wprost idealnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które jak wiadomo są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Co ciekawe, codzienne jedzenie tego typu masła może nawet o połowę zredukować szansę na to, że będziemy mieli zawał serca.

Masło migdałowe - BIO Terrasana z ekologicznych upraw rolnych

Co więcej, na tle innych produktów tego typu masło to wyróżnia się ciekawą, delikatną konsystencją. Pomimo tego, że owe masło orzechowe ma dość wysoką wartość kaloryczną, jest ono polecane nawet osobom, które znajdują się aktualnie na diecie. Dzieje się tak z tego powodu, że masło orzechowe ma znaną właściwość powstrzymywania głodu, więc nawet jeżeli spożywając go zyskamy sporo kalorii do naszego balansu energetycznego to potem nie będziemy głodni i nie będziemy odczuwać chęci podjadania ani jedzenia kolejnego posiłku.

Z tego też powodu Masło migdałowe Terrasana to świetne rozwiązanie dla każdego, nie ważne czy dbającego o linie czy też nie.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Masło migdałowe

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."