Ulotka Zdrowia
Masło klarowane - Ghee BIO 220g

Masło klarowane - Ghee BIO 220g

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 220g
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Masło klarowane

Masło klasyczne, o wysokiej jakości, bez dodatkowych składników oraz białka.

Produkt ten jest klasycznym masłem pozbawionym zbędnych dodatków . Dzięki temu, że nie zawiera białka,  dłużej zachowuje swą świeżość . Ponadto pozwala uzyskać większą temperaturę dymienia, co daje możliwość jego dłuższego podgrzewania.

Masło klarowane Ghee, jest produktem pochodzenia zwierzęcego. Uzyskiwane poprzez długie podgrzewanie na małym ogniu. W trakcie tej obróbki zostaje, pozbawione wody oraz białka. Powstały poprzez to produkt jest jedynie samym nasyconym tłuszczem, bez żadnych osadów. Pozyskiwane w ten sposób masło posiada lepsze cechy. Dzięki zawartości kwasu masłowego, wykazuje właściwości antynowotworowe oraz przeciwwirusowe, pozytywnie oddziałuje na gospodarkę hormonalną i reguluje ilość kwasów żołądkowych, co związane jest z obecnością śluzu na jego ściankach. Zawiera ważne dla zdrowia witaminy A, D, K i E.

Klarowane masło Ghee to rodzaj tłuszczu idealnie nadający się do smażenia. Sprawdza się również, jako składnik kawy kuloodpornej.

Niektóre z właściwości masła Ghee:

  • obniża poziom kwasów żołądkowych;
  • reguluje proces trawienia (w przeciwieństwie do pozostałych tłuszczy);
  • stanowi źródło antyoksydantów;
  • zwiększa odporność organizmu;
  • działa antywirusowo. 
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Masło klarowane

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."