Ulotka Zdrowia
Manti - Miętowe tabletki do rozgryzania i żucia

Manti - Miętowe tabletki do rozgryzania i żucia

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 8 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Manti

Manti  to lek zobojętniający kwasy żołądkowe. Pomaga leczyć zaburzenia pracy żołądka. Zobojętnia aktywność pepsyny, czyli głównego enzymu żołądkowego oraz wiąże kwasy tłuszczowe i lizolecytynę. Działanie preparatu jest miejscowe. Nie wchłania się z przewodu pokarmowego. Jego działanie jest szybkie i utrzymuje się długo.

Polecany jest osobom, które cierpią na:

  • zgagę,
  • nadkwaśność,
  • niestrawność,
  • wzdęcia.

Manti działanie

Działanie Manti zmniejsza uszkadzający wpływ kwasu solnego na błonę śluzową żołądka i przełyku. Manti łagodzi bowiem dolegliwości związane z chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, zapaleniem błony śluzowej żołądka, nadkwaśnością. W składzie preparatu nie ma wapnia, co sprawia, że preparat ten mogą stosować osoby, które cierpią również na kamicę nerkową.

Manti zastosowanie

Preparat należy stosować w ilości 1-3 tabletek między posiłkami, przed snem lub momencie wystąpienia dolegliwości. Na dzień, nie należy przyjąć więcej niż 12 tabletek. Maksymalna dobowa dawka nie może być przyjmowana dłużej niż przez dwa tygodnie. Tabletki można rozgryźć lub żuć. Pierwsze efekty działania preparatu są bardzo szybkie. Są widoczne już po 15 minutach od zastosowania. Działanie pojedynczej pastylki utrzymuje się do 3 godzin.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Manti

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."