Ulotka Zdrowia
Manti FRESH - Od ust do żołądka Guma funkcjonalna

Manti FRESH - Od ust do żołądka Guma funkcjonalna

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: gumy
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Manti FRESH

Manti FRESH to tabletka łącząca zalety gumy do żucia i tabletek do ssania, dzięki której można będzie pokonać problemy z żołądkiem i zgagą. Pierwsza warstwa tabletki podczas żucia uwalnia neutralne związki wapnia i magnezu, które bezpośrednio trafiają do żołądka. Natomiast olejek miętowy i mentol, które znajdują się w drugiej warstwie preparatu pozwalają na uzyskanie odświeżającego smaku w ustach.

Manti FRESH zastosowanie i dawkowanie

Preparat powinny stosować osoby, które odczuwają nieprzyjemne pieczenie np. po zjedzeniu pikantnych potraw. Na dzień można stosować 1-2 gumy. Nie należy gum rozgryzać. Można je rzuć dowolnie długo. Nie należy ich rozpuszczać ani niczym popijać.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Manti FRESH

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."