Ulotka Zdrowia
Mama Coffee - Kawa rozpuszczalna dla kobiet w ciąży

Mama Coffee - Kawa rozpuszczalna dla kobiet w ciąży

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 120 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mama Coffee

Mama Coffee to suplement diety w formie rozpuszczalnej kawy zbożowej z jęczmienia. Taki napój mogą spożywać kobiety planujące ciążę, będące w ciąży lub karmiące piersią. W jego składzie znajduje się kwas foliowy oraz kompleks witamin z grupy B i C. Picie takiej kawy przyczyni się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Kawę należy przygotować wsypując do filiżanki 3 łyżeczki, czyli 6 g preparatu. Należy je zalać 150-200 ml gorącej wody i wszystko dokładnie wymieszać. Można do niej dodać cukier oraz mleko dla uzyskania lepszego smaku. W ciągu dnia możesz spożyć do czterech filiżanek kawy.


Opinie Mama Coffee

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."