Ulotka Zdrowia
Makaron gryczany z Batatami bezglutenowy - BIO 250g

Makaron gryczany z Batatami bezglutenowy - BIO 250g

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Pojemność: 250g
  • Postać: makaron
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Makaron gryczany z Batatami bezglutenowy

Makaron gryczany jest produktem spożywczym przeznaczonym głównie dla osób będących na diecie bezglutenowej, niskobiałkowej i innych. Ma delikatny smak. Idealnie nadaje się do zup, sałatek oraz różnego rodzaju sosów.

Makaron gryczany z Batatami  Bezglutenowy - BIO 250g Terrasana

Makaron gryczany jest produktem bezglutenowym. Może być stosowany, jako alternatywa zwykłych pszennych makaronów.  Jest w pełni bezpieczny dla osób prowadzących dietę niskobiałkową oraz tych dążących do zrzucenia zbędnych kilogramów. Skomponuje się z każdym daniem. Może być wykorzystany jako składnik zup, sałatek lub jako dodatek do sosów. Produkt ten  zawiera tylko bezpieczne  składniki, czyli mąkę gryczną, mąkę z batatów oraz wodę. Nie posiada w składzie soi, mleka, jaj ani składników modyfikowanych genetycznie, skrobi pszennej, środków antypleśniowych ani substancji konserwujących. Odpowiednie składniki sprawiają, że makaron ten spełnia wszystkie oczekiwania osób prowadzących zdrowy tryb życia. Do jego zalet możemy zaliczyć również krótki czas przygotowania. Wystarczy 6 minut od wrzucenia go do wrzątku, aby był gotowy do spożycia.

Skład: mąka gryczana, mąka z batatów, woda

Waga: 250 g 

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Makaron gryczany z Batatami bezglutenowy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."