Ulotka Zdrowia
Mąka kamut - Mąka pszenna Myprotein

Mąka kamut - Mąka pszenna Myprotein

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mąka kamut

Mąka kamut to rodzaj mąki pszennej wywodzący się od rodziny durum. Ten rodzaj mąki jest znacznie bardziej bogaty w składniki odżywcze niż tradycyjna mąka. Przy tym, zawiera ona bardzo małe pokłady tłuszczu i cukru. Posiada ona łagodny, maślano-orzechowy smak. Dostarcza do organizmu przede wszystkim selen, cynk i magnez. Ponadto, jest bogatym źródłem białka – do organizmu trafia aż 20-40% tego składnika.

Preparat ten polecany jest wszystkim tym, którzy chcą wprowadzić do swojej diety węglowodany i białka, ale bez niezdrowych cukrów i tłuszczów. Mąkę można dodawać do wszystkich przygotowywanych potraw. Dzięki temu, wartość odżywcza posiłku będzie znacznie wyższa. Szczególnie warto dodawać taką mąkę do potraw ostrych.

Mąka kamut wartości odżywcze 

Mąkę Kamut można spożywać również jako suplement diety. Należy do 150-250 ml wody lub mleka wsypać 2 duże łyżki preparatu, czyli około 50 g, wszystko razem wymieszać. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując taką mieszankę 1-3 razy na dzień.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Mąka kamut
Grubybylkiedys
Ocena produktu

Mąka jest rewelacją szkoda że troche droga jak więcej chce się zamówić :(


Daniel
Ocena produktu

Bardzo dobra mąką z racji na małe ilości tłuszczów i cukrów ! Grubybylkiedys zamawiaj śmiało teraz jak jest darmowa przysyłka ! Za każde wydane 50E masz zawsze transport gratis do domu.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."