Ulotka Zdrowia
Mąka gryczana - Smak słodkich orzechów Myprotein

Mąka gryczana - Smak słodkich orzechów Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 1 kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Mąka gryczana

MĄKA GRYCZANA to mąka o słodkawym smaku orzechów. Świetnie sprawdza się jako dodatek do chleba i naleśników. Stanowi świetną i zdrową alternatywę dla białej mąki. Można ją stosować również, jako suplement. Wystarczy dodać do 150-250 ml wody lub mleka 50 g mąki i wszystko razem wymieszać. W takiej postaci można ją przyjmować od jednego do trzech razy na dzień.

Mąka gryczana właściwości odżywcze 

Trzeba podkreślić, że mąka gryczana zawiera znikome ilości cukru i tłuszczy, dlatego jest idealnym źródłem węglowodanów dla osób na diecie kalorycznej. Może być stosowana przez wszystkie osoby, które chcą zwiększyć spożycie węglowodanów i białek, przy jednoczesnym nie dostarczaniu do organizmu cukru i tłuszczy.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Mąka gryczana
Hakan
Ocena produktu

Zamówiłam na spróbowanie dam znać


Kubuś
Ocena produktu

HAKAN I JAK ? JA ZAMÓWIŁEM DWA DNI CZEKALEM NA PACZKĘ I JUŻ MĄKĘ TESTUJE ! TAKA MĄKA ZAWSZE BĘDZIE ZDROWSZA OD ZWYKŁEJ BIŁAEJ MĄKI


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."