Ulotka Zdrowia
Mąka freekeh - 1kg Myprotein

Mąka freekeh - 1kg Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 1kg
  • Postać: proszek


Opis i skład produktu Mąka freekeh

Mąka freekeh to preparat oparty na bazie pszennej mąki Freekeh, która pochodzi z rodziny durum. Jest bogata w białko, minerały i magnez. Pomaga uzupełnić braki błonnika w diecie, przy jednoczesnej niwelacji tłuszczu. Ponadto, można ją również dodawać do pokarmów, aby zwiększyć ich wartości odżywcze. Organiczna mąka Freekeh dostarcza 12% białka do budowy i konserwacji mięśni. Jest to suplement diety o niskim indeksie glikemicznym.

Najlepsze efekty uzyskasz wsypując do 150-250 ml wody lub mleka 50 g proszku. Preparat należy przyjmować od jednego do trzech razy na dzień. Można stosować ten produkt również jako dodatek do ostrych potraw lub jako alternatywę dla zwykłej mąki do pieczenia.

Mąka freekeh wartości odżywcze 

Zawartość w 100g:
Energia (kJ/kcal): 1452/347
Tłuszcze: 2.7g
w tym nasycone: 0.4g
Węglowodany: 63.2g
w tym cukry: 0.8g
Białko: 11.6g
Błonnik: 8.8g
Sól: 0.0g

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Mąka freekeh
Janusz
Ocena produktu

Mąka freekeh sprawdza się rewelacyjnie ! Polecam chcecie jakiś ciekawy przepis ?


Fifi
Ocena produktu

Janusz jak masz coś na szybko to wklej ! Z chęcią skorzystam z jakiś nowych inspiracji bo mąka freekeh od myprotein jest dla nie najlepsza !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."