Ulotka Zdrowia
Magnez + B6 Balance - Tabletki musujące, 20 szt DOZ

Magnez + B6 Balance - Tabletki musujące, 20 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Magnez + B6 Balance

Magnez + B6 Balance, tabletki musujące, 20 szt. przyczyniające się do zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia. Suplement diety wpływa również na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, dzięki zawartości magnezu.

Magnez + B6 Balance, tabletki musujące, 20 szt DOZ

Jest polecany osobom, u których występują niedobory witaminy B6 oraz magnezu. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę na dzień. Należy rozpuścić ją w 200 mln wody. Suplementu nie należy przyjmować w przypadku uczulenia na którykolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Skład Magnez + B6 Balance, tabletki musujące

1 tabletka zawiera i zalecana dzienna porcja do spożycia zawiera:

Magnez (węglan magnezu) 200 mg (53% RWS*)
Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 1 mg (71% RWS*)

* - RWS – referencyjna wartość spożywcza

Masa netto
78 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Magnez + B6 Balance

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."