Ulotka Zdrowia
Magnella - Suplement diety z systemem MRS

Magnella - Suplement diety z systemem MRS

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Magnella

Magnella to suplement diety dostarczający do organizmu magnez w postaci diglicynianiu magnezu i tlenku magnezu pochodzenia morskiego oraz 1,4 mg witaminy B6. Jest to jedyny taki produkt, który posiada system zmodyfikowanego uwalniania dla zapewnienia optymalnego poziomu magnezu w organizmie przez dłuższy czas. Stosując ten środek można zapewnić prawidłowy metabolizm energetyczny oraz wesprzeć funkcjonowanie układu nerwowego. Ponadto, preparat zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Magnez uczestniczy także w procesie podziału komórek, utrzymuje w zdrowiu kości i zęby. Witamina B6 reguluje aktywność hormonalną oraz pomaga w prawidłowej syntezie cysteiny.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę dziennie i popijając ją wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat mogą stosować osoby młode, dorośli oraz kobiety w ciąży. Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić go przed wilgocią.

Magnella składniki:

substancja wypełniająca: celuloza; tlenek magnezu; diglicynian magnezu; substancja wypełniająca: modyfikowana celuloza; skrobia modyfikowana; substancje wypełniające: poliwinylopirolidon i sorbitol; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; witamina B6; barwniki: E 132 i E 133; składniki otoczki: substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, polidekstroza i guma arabska, substancja wiążąca: talk.

Wartość odżywcza w 100 g  1 tabletka
Wartość energetyczna 687 kJ/142 kcal 6 kJ/1 kcal
Tłuszcz 0,5 g < 0,01 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5g < 0,01 g
Węglowodany 7,7 g 0,06 g
w tym cukry 0 g 0 g
Białko 12 g 0,1 g
Sól 0 g 0 g
Witamina B6 173 mg 1,4 mg (100 %)*
Magnez 24691 mg 200 mg (53 %)*

* % realizacji dziennego zalecanego spożycia MAGNella zawiera 200 mg magnezu w postaci diglicynianu magnezu i tlenku magnezu pochodzenia morskiego oraz 1,4 mg witaminy B6 w 1 tabletce MRS™.


Opinie Magnella

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."