Ulotka Zdrowia
Magne Balans Plus - Niedobory magnezu i potasu

Magne Balans Plus - Niedobory magnezu i potasu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Magne Balans Plus

Magne Balans Plus to profilaktyczny lek, który pozwala na uzupełnianie w organizmie braków potasu, magnezu i kwasu asparaginowego. Są to ważne składniki, które biorą udział w procesach metabolicznych zachodzących w ludzkim ciele. Pomagają także utrzymać równowagę jonową i przyczyniają się do prawidłowego przewodnictwa nerwowego i nerwowo-mięśniowego w organizmie. Dzięki stosowaniu tego preparatu w tabletkach, można dostarczyć do organizmu potrzebną energię. Preparat pobudza komórki mózgowe i odpowiednio je aktywizuje. Usprawnia pamięć, ułatwia koncentrację, poprawia sen, łagodzi stany pobudzenia i niepokoju, a także zwiększa ogólną odporność organizmu.

Magne Balans Plus dla kogo i dawkowanie:

Leku nie należy przyjmować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie jest to preparat wskazany, jeżeli dana osoba cierpi na niewydolność nerek i wątroby. Przeciwwskazaniem jest również hiperkaliemia, hipermagnezemia, blok przedsionkowo-komorowy, miastenia, znaczne niedociśnienie tętnicze krwi. Preparatu tego nie należy przyjmować wraz z lekami przeciwzakrzepowymi, a także z  fosforanami, związkami żelaza, dużymi dawkami wapnia, fluorochinolonami, tetracyklinam. Należy zachować 3-godzinny odstęp pomiędzy przyjmowaniem takich preparatów. Osoby, które chorują na raka również nie mogę takiego leku stosować.


Opinie Magne Balans Plus

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."