Ulotka Zdrowia
Maca kapsułki - Peruwiański żeń-szeń Myprotein

Maca kapsułki - Peruwiański żeń-szeń Myprotein

Ocena na podstawie 3 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 30 lub 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Maca kapsułki

Maca kapsułki, Peruwiański żeń-szeń to suplement diety powstały na bazie niezwykle popularnej w Ameryce Południowej rośliny, a mianowicie Macy, która znana jest również jako peruwiański żeń-szeń. Maca ma zapach podobny do toffi. Mogą ją przyjmować zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Całe opakowanie suplementu diety zawiera 5000 mg rośliny Maca, a w pojedynczej kapsułce zawartych jest 500 mg ekstraktu. Preparat mogą stosować wszystkie osoby, które chcą uzupełnić braki w diecie. Produkt jest odpowiedni dla wegan, wegetarian oraz dla osób, które nie tolerują glutenu.

Maca kapsułki - Peruwiański żeń-szeń - dawkowanie

Aby uzyskać odpowiednie korzyści ze stosowania preparatu, należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Najlepiej przyjmować środek podczas posiłku. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dawki leku. Nie należy także stosować preparatu, jako substytutu zróżnicowanej, zbilansowanej diety. Opakowanie z suplementem należy przechowywać w suchym i mało nasłonecznionym pomieszczeniu, aby preparat nie stracił swoich właściwości zdrowotnych.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Maca kapsułki
iliWatu
Ocena produktu

Cenie Myprotein ze potrafi przygotować tak dobre suplementy. jednyna chyba firma, ktora dostarcza tak dobre suplementy.


Lamusek
Ocena produktu

Regularne stosowanie żeń-szenia i konar płonie :D


Marek90
Ocena produktu

Często rano bylo mi ciężko sie skupic na zajęciach ale od kilku miesiecy stosuje maca i widzę dużą różnicę. A cena jest niska patrząc po ilości kapsułek w opakowaniu .


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."