Ulotka Zdrowia
Maca 500 mg SUPERIOR 120 kaps - Singularis

Maca 500 mg SUPERIOR 120 kaps - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Maca 500 mg SUPERIOR 120 kaps

Maca 500 mg SUPERIOR to suplement diety zawierający ekstrakt z korzenia Maki. Jest to indyjska roślina pochodząca z regionów wysokogórskich. Od 2000 lat jest ważnym składnikiem diety mieszkańców Ameryki Północnej. Maca posiada wysokie wartości odżywcze i zabiera niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu składniki. Dostarcza organizmowi naturalnych aminokwasów, fitohormonów, witamin i minerałów. Preparat polecany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mogą go stosować osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Korzeń Maca stanowi źródło energii i jest wsparciem dla wydolności fizycznej i umysłowej. Pomaga zachować aktywność seksualną, wspomaga produkcję naturalnego testosteronu, a także redukuje problemy pojawiające się w okresie menopauzy. Zawiera witaminy A, B1, B2, B6, C i E, mikroelementy takie jak żelazo, wapń, miedź, potas, sód, cynk, magnez, jod oraz aminokwasy i sterole, a także węglowodany i błonnik.

Maca 500 mg - zalecenia i dawkowanie

Zalecane jest stosowanie suplementu diety w przypadku leczenia niepłodności zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Pomaga w terapii chorób związanych z obniżoną odpornością. Wspomaga także osłabiony słuch i wzrok, zaburzenia funkcji tarczycy, a także pomaga walczyć z osłabieniem pamięci i koncentracji. Preparat jest pomocny także przy anoreksji i anemii. Wspomaga także leczenie depresji oraz neurozy.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Maca 500 mg SUPERIOR 120 kaps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."