Ulotka Zdrowia
Luteina Pro - Kapsułki, 60 szt DOZ

Luteina Pro - Kapsułki, 60 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Luteina Pro

Luteina Pro, kapsułki, 60 szt. to suplement diety, w którego składzie znajdziemy luteinę i zeaksantynę pochodzące z ekstraktu z kwiatu aksamitki wzniesionej.

Luteina Pro, kapsułki, 60 szt

Znajduje się tu również cynk, który wpływa pozytywnie na jakość widzenia. Preparat powinny przyjmować osoby, które chcą dbać o swój wzrok. Aby uzyskać najlepsze efekty z jego stosowania, należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie. Należy wystrzegać się przyjmowania preparatu, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Skład Luteina Pro, kapsułki

Składniki 1 kapsułka RWS %*
Tauryna 200 mg --
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 55,56 mg --
Witamina C 30 mg 37,5%
Ekstrakt z aksamitki wzniesionej, w tym: - luteina - zeaksantyna 100 mg 20 mg 2 mg -- -- --
Cynk 7,5 mg 75%
Selen 30 mcg 54,6%

* RWS % - referencyjna wartość spożycia

Masa netto
34,08 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Luteina Pro

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."