Ulotka Zdrowia
Łupina babki śródziemnomorskiej - Myprotein

Łupina babki śródziemnomorskiej - Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 250g, 500g, 1kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Łupina babki śródziemnomorskiej

Łupina babki śródziemnomorskiej stanowi źródło rozpuszczalnego błonnika dietetycznego. Wpływa korzystnie na trawienie i pracę serca, jak również zapewnia sytość po spożytym posiłku. Dzięki rozpoczęciu stosowania tego proszku, można uzupełnić braki błonnika w diecie. Można zwiększyć jego objętość nawet do 50 razy, gdy zmiesza się go z płynami. Łupina z babki wpływa pozytywnie także na układ trawienny i pomaga obniżać cholesterol.

Łupina babki śródziemnomorskiej - dawkowanie

Zalecanym dziennym spożyciem błonnika jest 25 g, jednak zazwyczaj przyjmujemy zaledwie 10-15 g. Aby uzupełnić te braki, warto rozpocząć suplementację tym preparatem. Do 300-350 ml wody lub soku owocowego należy wsypać 1,5 g preparatu i wszystko razem zmieszać. Taką mieszankę należy przyjmować dwa razy dziennie. Stosując ten preparat, należy przyjmować w ciągu dnia bardzo dużą ilość płynów w celu spotęgowania efektu jego działania. Jest to również ważne dlatego, że zbyt mała ilość płynów przyjmowanych wraz z tym środek może spowodować jego pęcznienie w gardle, a tym samym doprowadzić do zatorów i uduszenia.

Łupiny z babki śródziemnomorskiej bardzo często występują w płatkach śniadaniowych, przez co zwiększają zawartość błonnika.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Łupina babki śródziemnomorskiej

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."