Ulotka Zdrowia
Lully - Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci, 72 szt

Lully - Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci, 72 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: EcoWipes EWS
  • Pojemność: 72 sztuki
  • Postać: chusteczki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Lully

Lully, chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci, 72 szt. są bezpieczne i delikatne w użyciu. Nie podrażniają wrażliwej skóry maluchów.

Przeznaczone są do codziennej pielęgnacji dzieci i niemowląt. W ich składzie znajduje się ekstrakt z rumianku i pantenol, które łagodnie nawilżają skórę i łagodzą wszystkie podrażnienia. Można dzięki nim w doskonały sposób oczyścić skórę dziecka. Nadają się do pielęgnacji twarzy, rączek oraz fałdek skóry. Produkt przebadany dermatologicznie.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Lully

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."