Ulotka Zdrowia
Lokomotiv pastylki do ssania - Hamuje wymioty i skołowanie

Lokomotiv pastylki do ssania - Hamuje wymioty i skołowanie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 6 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Lokomotiv pastylki do ssania

Lokomotiv pastylki do ssania to środek spożywczy powszechnego użycia, który zmniejsza dyskomfort podczas podróży. Hamuje wymioty i skołowanie. Polecany jest osobom z chorobą lokomocyjną. Głównym składnikiem preparatu jest imbir, który niweluje złe samopoczucie pojawiające się u niektórych osób podczas jazdy samochodem, samolotem czy statkiem.

Osoby źle znoszące podróże środkami lokomocji powinny przyjąć dwie tabletki do ssania przed wyjazdem i kolejne dwie w trakcie jej trwania. Podczas podróży należy powoli ssać tabletki.

Lokomotiv pastylki do ssania skład:

Cukier, syrop skrobiowy, kwas cytrynowy, aromat cytrynowy identyczny z naturalnym, wyciąg suchy z korzenia imbiru, żółcień chinolinowa.


Opinie Lokomotiv pastylki do ssania

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."