Ulotka Zdrowia
Lokomotiv drażetki - Hamuje wymioty i skołowanie

Lokomotiv drażetki - Hamuje wymioty i skołowanie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 8 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Lokomotiv drażetki

Lokomotiv drażetki to suplement diety, który zmniejsza dyskomfort podczas trwania podróży. Hamuje wymioty i skołowanie. Powinien być stosowany przez osoby mające chorobę lokomocyjną. Jego głównym składnikiem jest imbir, który ogranicza złe samopoczucie podczas podróży samochodem, samolotem lub statkiem.

Preparat mogą stosować dorośli i dzieci powyżej 6 roku życia. Powinni przyjąć dwie drażetki pół godziny przed podróżą lub w trakcie jej trwania. Jeżeli pojawią się problemy podczas trwania podróży, można przyjąć kolejna dawkę. Na dobę nie można przyjąć więcej niż cztery tabletki.

Lokomotiv drażetki składniki:

Wyciąg z kłącza imbiru, celuloza (substancja wypełniająca), sacharoza, talk (substancja glazurująca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja wypełniająca), dwutlenek tytanu (barwnik), guma arabska (substancja zagęszczająca), koszenila (barwnik).

Składnik 2 drażetki 4 drażetki
Wyciąg z kłącza imbiru 220 mg 440 mg

1 drażetka suplementu diety Lokomotiv zawiera 110 mg wyciągu z kłącza imbiru, co odpowiada 330 mg kłącza imbiru.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Lokomotiv drażetki

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."