Ulotka Zdrowia
Lipomal - Syrop, 125 g

Lipomal - Syrop, 125 g

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 125 g
  • Postać: syrop
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Lipomal

Lipomal to syrop pomagający w leczeniu przeziębienia, gorączki i kaszlu. Stworzony na bazie ekstraktu z lipy. Jest to łagodny środek napotny, który stosowany przez dłuższy czas pozwala zmniejszyć dolegliwości występujące podczas przeziębienia i grypy. Głównym jego działaniem jest zmniejszenie gorączki oraz zwiększenie zdolności organizmu do regeneracji. Syrop nie może być stosowany przez osoby cierpiące na cukrzycę, ponieważ zawiera cukier. Do tej pory pacjenci nie zgłaszali żadnych działań niepożądanych związanych z przyjmowaniem tego syropu. 

Dawkowanie

Doustnie. Dzieci od 1 do 3 lat: po konsultacji z lekarzem zazwyczaj 2-3 razy dziennie po 1 łyżeczce (5 ml) syropu.

Dzieci powyżej 3 lat: 4-5 razy dziennie po 1 łyżeczce (5 ml) syropu.

Dorośli: 3-4 razy dziennie po 1 łyżce (10 ml) syropu

Działanie

Działanie napotne w stanach gorączkowych.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Lipomal

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."