Ulotka Zdrowia
Linea - Przyśpiesza metabolizm

Linea - Przyśpiesza metabolizm

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Linea

Linea to suplement diety, który pomaga kontrolować masę ciała, przyspiesza metabolizm, wspomaga spalanie tłuszczów i pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi.

Dostępny jest w postaci tabletek.

Linea składniki:

Celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), winian L-karnityny, wyciąg z białej fasoli, wyciąg z zielonej herbaty, ocet jabłkowy, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), stearynian magnezu (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja wypełniająca), poliwinylopirolidon (substancja wiążąca), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), chlorek chromu (III), żółcień chinolinowa (barwnik), brąz HT (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

Składniki 2 tabletki 3 tabletki
L-karnityna 200 mg 300 mg
Wyciąg z zielonej herbaty 100 mg 150 mg
Wyciąg z białej fasoli 200 mg 300 mg
Ocet jabłkowy 80 mg 120 mg
Chrom 60 mcg(150%)* 90 mcg(225%)*

*% zalecanego dziennego spożycia.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Linea

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."