Ulotka Zdrowia
Limitki - Zmniejsza apetyt na słodycze u dzieci

Limitki - Zmniejsza apetyt na słodycze u dzieci

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Limitki

Limitki to suplement diety, który jest zdrową alternatywą dla słodyczy, które dzieci mogłyby jeść w każdych ilościach. Owocowe tabletki do ssania zmniejszą ochotę dziecka na łakocie, pomogą zachować w zdrowiu jego zęby, a także utrzymają prawidłową wagę i dietę.

Głównymi składnikami Limitki są:

  • Wyciąg z liści Gymnema sylvestre – zmniejsza chęć na słodycze.
  • Wyciąg z opuncji figowej – pomaga kontrolować wagę i utrzymuje zdrowy poziom apetytu.
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Limitki

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."