Ulotka Zdrowia
Lakier do włosów Vital Care - NIVEA

Lakier do włosów Vital Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: lakier
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Lakier do włosów Vital Care

Lakier do włosów Vital Care to produkt do stylizacji włosów, który zapewnia cienki i delikatnym włosom maksymalne utrwalenie. Nie skleja włosów. Zachowuje ich odpowiednią miękkość i utrwala fryzurę do 24 godzin. Włosy pozostają miękkie w dotyku. Lakier nie wysusza ich i zapewnia możliwość łatwego wyczesania.

Lakier do włosów Vital Care - efekty

Lakier jest łatwopalnym aerozolem. Nie należy w jego najbliższym otoczeniu palić. Nie należy rozpylać go nad otwartym ogniem. Nie należy wystawiać go na działanie wysokiej temperatury przekraczającej 50 stopni Celsjusza. Produkt należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy rozpylać go w okolicach oczu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Lakier do włosów Vital Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."