Ulotka Zdrowia
Lakier do włosów Diamond Volume Care - NIVEA

Lakier do włosów Diamond Volume Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 250 ml
  • Postać: lakier
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Lakier do włosów Diamond Volume Care

Lakier do włosów Diamond Volume Care to produkt do stylizacji włosów, który zapewnia im niepowtarzalny blask. Utrwala fryzurę do 24 godzin. Nie skleja i nie obciąża włosów. Nadaje się do włosów matowych i cienkich. Nadaje im idealny wygląd. Zwiększa ich objętość. Nie wysusza włosów.

Lakier jest łatwopalnym aerozolem. Nie należy w jego najbliższym otoczeniu palić. Nie należy rozpylać go nad otwartym ogniem. Nie należy wystawiać go na działanie wysokiej temperatury przekraczającej 50 stopni Celsjusza. Produkt należy trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie należy rozpylać go w okolicach oczu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Lakier do włosów Diamond Volume Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."